Follow by Email

воскресенье, 5 апреля 2015 г.

Завдання #12. Будь які листівки із ножами Spellbinders

Запрошуємо вас долучитися до нашого нового конкурсу та зробити будь-яку листівку (чи декілька листівок) використовуючи ножі від компанії Spellbinders.
Нагадуємо, обов’язковою умовою є наявність хоча б одного елементу, що вирізаний саме за допомогою ножів від Spellbinders. Використання ножів від інших виробників не допускається.
Окрім фото вашої листівки та посилання на цей запис обов’язково вказати назву та код ножа, який ви використали для виготовлення своєї роботи.
Завдання #12. Будь які листівки із ножами Spellbinders


Конкурс триває із 5-го до 25-го квітня включно. Автор кращої роботи на думку дизайн команди отримає приз від Spellbinders в Україні. Для участі у конкурсі додайте посилання на свою роботу (будь ласка, давайте посилання на конкретні записи, а не на блог чи сторінки в соціальних медіа загалом) використовуючи форму в кінці запису.

Приз цього завдання:

набір ножів Garden Blooms GLD-014
Завдання #12. Будь які листівки із ножами Spellbinders
за допомогою цих ножів можна виготовити фантастично красиві квіти, ось для прикладу відео майстер клас

Ось і моя листівка
 Мені вона дуже вже до вподоби така весняна весняна!


Виготовити таку листівку дуже просто. Візьміть заготовку із білого картону на неї  приклейте дві основи у моєму варіанті це темно фіолетова і рожевенька. З третього основного шару ми зробимо тиснення. Для початку папку для 3D тиснення змастіть рожевим чорнилом тоді зробіть тиснення. Ви помітили що чорнило залишилось у найглибших частинках нашого узору?


За допомогою ножів робимо квіти. У даному випадку це вишневий цвіт, пелюсточки затоновуємо по краям рожевим чорнилом додаємо жовту серединку і вишневий цвіт готовий.


 Фото квіточок поближче щоб розглянути детальніше.

Для роботи використала ножі Create a Rose, Spellbinders, S2-067

та папку для 3D тиснення   Ornate Labels One, Spellbinders, E3DS-004


Та і це ще не все, загляньте в блог Spellbinders UA  і ви побачите ще дуже багато прикладів від інших дизайнерів.

Комментариев нет:

Отправить комментарий