Follow by Email

понедельник, 12 декабря 2011 г.

Я повернулась і не з порожніми руками!

Доброго ранку усім майстриням і просто гарним людям! Я давно нічого не виставляла в силу своєї загруженості. А коли відчуваєш перевтому, руки опускаються то тут не до творчості. Але я всеодно не сиділа склавши руки і всетаки знаходила годинку для ДУШІ ;)))

Отже готуйтесь-сьогодні у мене багато новинок. Сьогодні я таки добралась до фотоапарата щоб усе сфоткати. Ви неповірите яким апаратом я це робила:)))


Я думаю хто розбирається у апаратах то буде з мене довго сміятись. Тому-що для того щоб сфотографувати об'єкт біля телевізора я сідала на диван( в квартирі таким об'єктивом дуже важко щось зазняти:))) Але моє бажання мене перебороло:))

Отже ближче до справи!

Показую своє деревце. Це друге деревце яке я робила.


А ще я вам покажу новорічні композиції!!!І на цьому ще не все:))) Дивіться далі...


Фотографій небагато, думаю і так все зрозуміло;)))

Дякую що заходите в гості.

Буду рада коментарям!!!
7 комментариев:

 1. Прекрасні роботи!Всі!
  Я люблю новорічні композиції :)
  А фото дуже гарні ;-)

  ОтветитьУдалить
 2. Ой дякую Людмилка! Я також обожнюю Новорічні свята!!!

  ОтветитьУдалить
 3. какая красота. а на счет фотопарата понимаю, у меня один объектив 55-300 мм, и минимальное растояние от 1,03 м . открытки фотографировать очень трудно ;) - приходится прыгать по табуреткам, а открытки на полу :)))

  ОтветитьУдалить
 4. Все таке гарне! Розкажи з чого зроблене дерево, точніше з чого скручені квіти? Дерево просто неймовірне! Хочу і собі таке!)

  ОтветитьУдалить
 5. ДА всё очень красиво, но деревце из розочек покорило!!! Мне тоже интересно где такие розочки можно взять? или ты сама их накрутила!!??

  ОтветитьУдалить
 6. Дякую, дуже дякую за гарні слова!!!! Квіточки скручені із флористичного паперу, нарізано на смужки і скрутила розочки. Дуже просто і швидко. На таке дерево пішло 2 рулона. Ціна по 14 грн.

  ОтветитьУдалить