Follow by Email

суббота, 8 декабря 2012 г.

Обмін новорічними листівками! До 23.11.2012 №4


Сьогодні у мене дуже приємний день, я отримала четверту вітальну листівку від Яночки, моїй несподіванці і радощам не було меж.  Я отримала гарненьку листівочку зроблену за цим МК, скажу чесно дуже гарна ідея використовувати глітер, він дуже міцно тримається і абсолютно не обсипається ! Ну до перегляду.
Мені дуже все сподобалось, Яночко дуже дякую і за гарненьку листівочку і за новорічний папір і за таку чудову упаковку  і за святковий тег!!!! Вітаю всіх з наступаючими святами!!!


5 комментариев:

 1. нема за що :) приємно дарувати людям радість :) я дуже рада, що усе сподобалося, сподіваюся ці дрібнички стануть в нагоді :)

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Ааа ще сподіваєшся, звичайно стануть в нагоді. Цей тег моя малеча крутила в руках і розглядала, хотіла повідривати а ж потім зрозуміла що то все разом так має бути.:))) Ще раз дякую!

   Удалить
 2. Я просто хотела поблагодарить за предыдущий обмен, поэтому в правилах заявила двоих получателей, а тебе устроить сюрприз, об этом сказала Яне уже когда отправляла коды, вот поэтому она и я в курсе :)))) Веселих свят!

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Вікторіє дуже дякую!!! Сюрприз вдався :))

   Удалить
 3. У Яни завжди такі бомбезні листівки!!! Вітаю! :)

  ОтветитьУдалить